Stankar's website

VT Návodyodkazy na vt

Tady jsem použil od vtunera Timil jeho donor odkazy, kde najdete galerie s fotografiemi pro Vaše úpravy. Rozlisšení a co na kterém odkazu najdete jsem uvedl u každého odkazu zvlášť, určitě se Vám budou všechny hodit, sám jsem je aktualizoval a stále je používám.

Návod na rozsvícená světla

roszvícení světel

v tomto návodu Vás naučím, jak pěkně a efektně rozsvítit světla na autě, na stejném principu můžete rozsvítit jak přední světla, tak zadní světla nebo blinkry.

Špína na autě (Dirt)

špína na autě

Tento návod poslouží zřejmě Vám, kteří budete upravovat auta ve stylu Rallye, které budou vyfocené v pozadí, kde je silnice nebo cesta zablácená a auto by bez pořádně špinavého auta nevypadlo příliš reálně.

Chromový lak auta

chromovaný lak

Tohoto návodu mnoho z Vás nevyužije, ale je dobré o něm vědět, protože si ukážeme nové funkce ve photoshopu. Pochromovaný nemusíte dělat celý lak auta, ale třeba jen nárazníky, zrcátka, kola nebo nějaké věci v pozadí.

Poškrábaný lak auta

poškrábaný lak

Tento návod se taky moc nepoužívá, ale občas ho můžeme vidět na autech upravovaných ve stylu RAT nebo při úpravách stylu honičky nebo závodu. Dá se s ním hodně experimentovat, takže můžete mít poškrábanou i celou karosérii nebo třeba pouze blatník.

Kapky na autě

kapky na autě

Když upravujete auto v mokrém pozadí se zataženou oblohou, určitě bude auto vypadat dobře s kapkami na autě, dodá tomu na reálnosti a na efektu, tanto návod Vás to naučí.

Návod na efekty obrázku

efekty obrázku

Když upravujete auto v mokrém pozadí se zataženou oblohou, určitě bude auto vypadat dobře s kapkami na autě, dodá tomu na reálnosti a na efektu, tanto návod Vás to naučí.

Návod na rozžhavené brzdy

rozžhavené brzdy

Sportovní i závodní auta často brzdí a tak je někdy na okruhu vidět rozžhavené kotouče brzd, pokud jste si zvolili pro úpravu závodní auto na okruhu, je tento návod přímo pro Vás.

Tahokov v nárazníku, masce nebo výdechu

tahokov

Určitě už každý z Vás použil tahokov alespoň do masky auta, někdo jej používá i do otvorů v nárazníku nebo výdechů, v tomto návodu popíšu, jak správně tahokov upravit a ke stažení zde dávám svůj vlastní tahokov ve formátu psd a vysokém rozlišení.

Návod na mini auto

miniauto

Už ani nepamatuju, že by někdo v dnešní době dělal takovou úpravu, dnes už jsou v oblibě jiné úpravy, ale když už jsem ten návod udělal, tak ho tady dám a snad se někomu bude hodit.

Návod na třpytkový lak

miniauto

Tuto již zastaralou techniku jsem sám sice nepoužil (krom tohoto návodu), ale taky se bude někomu hodit, slouží pro oživení lesklého laku, nejlépe vypadá na autech v temnějších a prosvícených pozadích.

Roztočená kola a kouř od kol

roztočená kola

Honičky, závody, nebo jen projíždějící auto potřebuje roztočená kola a upravené auto pro pohyb, v tom případě se hodí tento návod, který Vám ukáže, jak na to. Poslouží i autům, které driftují, nebo i nastartovaným autům a kouři od výfuku.

Základy práce s perem - 1. část

práce s perem 1

Dříve se při úpravách používalo především mnohoúhelníkové laso, ale všechno vypadalo hrozně okousaně nebo nepřesně, proto by se už každý nováček měl naučit právě s nástrojem Pero (Pen Tool), bez kterého se kvalitní práce neobejdou. První část.

Základy práce s perem - 2. část

práce s perem 2

Dříve se při úpravách používalo především mnohoúhelníkové laso, ale všechno vypadalo hrozně okousaně nebo nepřesně, proto by se už každý nováček měl naučit právě s nástrojem Pero (Pen Tool), bez kterého se kvalitní práce neobejdou. Druhá část.

Návod na odlesky auta

odlesky auta

Návod na odlesky auta se hodí všem pokročilejším VTunerům, kteří začali svá auta brushovat (malovat štětcem). Aby lak nevypadal jako matný nebo moc kreslený, používají se odlesky z pozadí, které se na auto lepí, aby auto do pozadí lépe zapadlo a vypadalo reálněji.